Kontakt

Modulbyggen AB
Sveavägen 30, 331 76 Rydaholm
Visa på karta »

Tel: 010-4050 200
info@modulbyggen.com

 

Niclas Norén

Försäljnings- och driftansvarig /
utfackningsväggar och hus
Tel: 010-4050 220
niclas@modulbyggen.com

Peter Nylund

Garage, komplementbyggnader
och garageportar
Tel: 010-4050 223
peter@modulbyggen.com

Hans Andersson

Försäljning hus
Tel: 010-4050 221
hans@modulbyggen.com

Jennifer Enochsson

Försäljning hus / cad projektör
Tel: 010-4050 222
jennifer@modulbyggen.com

Matilda Andersson

Cad projektör
Tel: 010-4050 224
matilda@modulbyggen.com

Göran Rising

Produktion / transport
Tel: 010-4050 231
goran@modulbyggen.com

Katarina Linnér

Platschef / Ekonomi
Tel: 010-4050 210
katarina@modulbyggen.com

Sylve Nyden

VD
Tel: 0325-587 010
Sylve.Nyden@vibostugan.se

Kontaktformulär

Namn *

     

Företag

     

Telefon *

     

E-post *

     

Meddelande

     

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår