Kontakt

Modulbyggen AB
Sveavägen 30, 331 76 Rydaholm
Visa på karta »

Tel: 010-4050 200
info@modulbyggen.com

 

Robert Bertilsson

VD
Tel: 010-4050 225
robert@modulbyggen.com

Richard Bertilsson

Försäljning hus / utfackningsväggar 
Tel: 010-4050 226
richard@modulbyggen.com


Hans Andersson

Försäljning hus
Tel: 010-4050 221
hans@modulbyggen.com


Peter Nylund

Garage, komplementbyggnader
och garageportar
Tel: 010-4050 223
peter@modulbyggen.com

Henrik Tyrén

Försäljning utfackningsväggar
Tel: 010-4050 224
henrik@modulbyggen.com

Göran Rising

Produktion / transport
Tel: 010-4050 231
goran@modulbyggen.com



Katarina Linnér

HR / Ekonomi
Tel: 010-4050 210
katarina@modulbyggen.com

Kontaktformulär

Namn *

     

Företag

     

Telefon *

     

E-post *

     

Meddelande

     
+ =  

Vår hemsida använder sig av cookies. Genom att fortsätta surfa på sidan godkänner du att vi använder cookies. Klicka här för mer information.

Jag förstår